Reference:

Centrum oslav Předotice

Lázně Hotel Vráž

Zámek Lnáře

Hotel u Kapličky

Hotel Zvíkov

Penzion Sport Písek

Verold Strakonice

Vinařství Pavlov

Pivovarský dvůr Zvíkov

Penzion Černý vlk Kvilda

Restaurace Sedlec - Blata

Hotel Pyramida Praha

Chvalská tvrz Praha

Myškův mlýn

Penzion Leonhard

Živá hudba ke každé příležitosti

  • Firemní věčírky, narozeniny, rodinné oslavy, plesy
    Každoročně odehraji několik firemních večírků pořádané pro zaměstnance firem. Pravidelně hrajeme na vesnických plesech pro různé organizace, rodinné oslavy, narozeninové párty.
  • Hudba na obřad
    Pokud sháníte doprovod na obřad? Mohu Vám nabídnout klávesy, klávesy + klarinet, sax. Cena v závislosti na délce produkce, plus doprava. Repertoár: české i zahraniční písně.
  • Hra na svatbě
    Při svatbách je možné hrát sám, duo, tři vše záleží na domluvě. Na místo jezdím obvykle 1,5 hodiny před domluveným časem začátku. Hra ve většině případech začíná po obědě a krájení dortu. Někdy se stane, že hra začíná až ve večerních hodinách na večerní párty. Pro svatební sólo mám několik osvědčených "klasik". Občas se ale stává, že si novomanželé vyberou úplně jinou písničku, která je mimo repertoár kapely. Pokud je to v mých silách, pěveckém rozsahu a dostatečném předstihu, rád píseň natrénuji, popřípadě alespoň pustím v reprodukované podobě. Na svatbách hraji převážně česky, slovensky v případě potřeby mohu zařadit i anglicky a německy zpívanou hudbu. Repertoár zahrnuje pop, rock, country, oldies až českou lidovku. Během večera odmoderuji vše dle přání - příchod novomanželů na taneční parket, sólo pro novomanžele s rodiči, různé soutěže, tombolu, vypouštění lampiónů štěstí….
  • Délka produkce po vzájemné dohodě před svatební hostinou či během ní dle situace. Cena dle domluvy Jakékoliv dotazy, přání vyřešte předem buď emailem, telefonicky nebo osobně.

Doplňky

Možnost karaoke s videoprojekcí a samozřejmě je možná i reprodukovaná hudba